TOP Odpovědná velká firma 2018

Do této kategorie spadají společnosti, které splňují kritéria pro velkou firmu.

Upozornění: V přihlášce není nutné vyplnit všechny rubriky.
Povinné rubriky jsou označeny, ale vyplněním nepovinných polí získají hodnotitelé lepší představu o rozsahu vašich aktivit.

Formulář k této kategorii má 2 úrovně:

1/ Nejprve vyplníte ZÁKLADNÍ VERZI, kde se můžete ucházet o bronzový certifikát.
2/ Po vyplnění základní verze si můžete zvolit postup do ROZŠÍŘENÉ VERZE pro firmy s rozvinutým programem odpovědného podnikání, která vám umožní ucházet se o stříbrný či zlatý certifikát.

 

POZOR! V případě, že načítáte data z roku 2016 a vyplňovali jste tehdy rozšířenou verzi formuláře, načte se vám automaticky rozšířená verze. Ta v sobě zahrnuje rovnou i základní formulář.

 

V tomto případě uvidíte základní formulář jako "šedivý", nicméně i v těchto polích můžete upravovat data i text. Zároveň je tomu přizpůsobeno číslování (čísla otázek nemusí ve vašem zobrazení navazovat).

 

V případě, že jste v loňském roce vyplňovali jen základní verzi, načte se vám opět základní formulář. Po jeho uzavření pak máte možnost vyplnit i další, rozšířenou verzi formuláře. K tomu se dostanete zaškrtnutím možnosti postupu do rozšířené verze.

Do formuláře lze vstupovat opakovaně a vracet se k jeho vyplňování.

Přihlášku může odeslat pouze registrovaný a přihlášený uživatel

Pokud chcete vidět formuláře, které je třeba vyplnit, zadejte svoji e-mailovou adresu:

Přihlášení


Nemáte-li přihlašovací údaje, zaregistrujte se.


 

 

Pro uchazeče kategorie Odpovědný reporting:

Máte-li zprávu o společenské odpovědnosti i v tištěné podobě, zašlete pro účely hodnocení komise 3 výtisky na adresu BPS.
Děkujeme!

 

 

 

 

TOP OF 2017 podporují: